Saugus mokėjimas
Mano gerumo krepšelis 0
← Grįžti į krautuvėlę

Apsilankymo kavinėje krepšelis

Padovanok vaikui jo labai mėgstamą pramogą – apsilankymą kavinėje.

Šis krepšelis jau išparduotas
Grįžti į krautuvėlę

Padovanok dienos centrą lankančiam vaikui jo mylimiausią pramogą – apsilankymą kavinėje ir apmokėk jo sąskaitą už maistą ir gėrimą.

Mūsų dienos centrus kasmet lanko daugiau nei 100 vaikų iš sunkumus patiriančių šeimų. Stengiamės, kad dienos centre vaikai jaustųsi kaip namuose: čia vaikai turi erdves pailsėti, pavalgyti, paruošti namų darbus, organizuojame edukacines, menines, sporto veiklas ir visi kartu bendraujame, tobulėjame bei sprendžiame problemas kaip vienoje didelėje šeimoje.

Visgi vaikams reikia ne tik saugios aplinkos ir pastovumo – jie labai džiaugiasi ir pramogomis, išvykomis ir naujais įspūdžiais. Viena iš mylimiausių vaikų pramogų – apsilankymas kavinėje. Ne visi vaikai turi galimybę kavinėse apsilankyti su savo tėveliais, todėl tokia išvyka iš dienos centro tampa tikra švente, kurios vaikai labai laukia.

Pirkdamas šį krepšelį padovanosi vienam dienos centrą lankančiam vaikui apsilankymą kavinėje – apmokėsi jo sąskaitą už maistą ir gėrimą. Pradžiuginkime vaikus ir nupirkime pakankamą kiekį krepšelių, kad pakaktų lėšų į kavinę nuvesti visus dienos centrą lankančius vaikus.

Kiti gerumo krepšeliai

20 €
Vaiko ar jaunuolio kišenpinigių krepšelis
Padovanok kišenpinigius vaikui ar jaunuoliui - ugdyk pinigų valdymo įgūdžius.
25 €
Svajonių vasaros stovyklos krepšelis
Išpildyk SOS šeimoje augančio vaiko svajonę šią vasarą išvažiuoti į jo pasirinktą stovyklą.
30 €
Dailės terapijos krepšelis
Padovanok vaikui galimybę įveikti sunkumus, augti ir tobulėti dailės terapijos užsiėmimuose.