Saugus mokėjimas
Mano gerumo krepšelis 0
← Grįžti į krautuvėlę

Apsilankymo kavinėje krepšelis

Padovanok vaikui jo labai mėgstamą pramogą – apsilankymą kavinėje.

10 €

Padovanok dienos centrą lankančiam vaikui jo mylimiausią pramogą – apsilankymą kavinėje ir apmokėk jo sąskaitą už maistą ir gėrimą.

Mūsų dienos centrus kasmet lanko daugiau nei 100 vaikų iš sunkumus patiriančių šeimų. Stengiamės, kad dienos centre vaikai jaustųsi kaip namuose: čia vaikai turi erdves pailsėti, pavalgyti, paruošti namų darbus, organizuojame edukacines, menines, sporto veiklas ir visi kartu bendraujame, tobulėjame bei sprendžiame problemas kaip vienoje didelėje šeimoje.

Visgi vaikams reikia ne tik saugios aplinkos ir pastovumo – jie labai džiaugiasi ir pramogomis, išvykomis ir naujais įspūdžiais. Viena iš mylimiausių vaikų pramogų – apsilankymas kavinėje. Ne visi vaikai turi galimybę kavinėse apsilankyti su savo tėveliais, todėl tokia išvyka iš dienos centro tampa tikra švente, kurios vaikai labai laukia.

Pirkdamas šį krepšelį padovanosi vienam dienos centrą lankančiam vaikui apsilankymą kavinėje – apmokėsi jo sąskaitą už maistą ir gėrimą. Pradžiuginkime vaikus ir nupirkime pakankamą kiekį krepšelių, kad pakaktų lėšų į kavinę nuvesti visus dienos centrą lankančius vaikus.

Kiti gerumo krepšeliai

25 €
Svajonių vasaros stovyklos krepšelis
Išpildyk vaiko svajonę šią vasarą išvažiuoti į jo pasirinktą stovyklą.
25 €
SOS šeimos maisto krepšelis
Padėk įsigyti maisto produktų, kuriuos SOS mama arba teta pavers skania vakariene ar pietumis vaikams.
20 €
Šeimų aplankymo krepšelis
Prisidėk, kad mes galėtume aplankyti ir pagelbėti 10 sunkumus patiriančių šeimų
Slapukai
Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia.