Saugus mokėjimas
Mano gerumo krepšelis 0
← Grįžti į krautuvėlę

Dailės terapijos krepšelis

Padovanok vaikui galimybę įveikti sunkumus, augti ir tobulėti dailės terapijos užsiėmimuose.

30 €

Dailės terapija padeda nekalbiems ir sunkiai save išreiškiantiems vaikams. Piešimo, lipdymo ir kitos veiklos padeda vaikui išreikšti vidinį pasaulį, suprasti ir pažinti savo jausmus, ugdo emocinį atsparumą. Individualioje dailės terapijoje vaikas, užsiimdamas malonia veikla, atsipalaiduoja, lengviau užmezga gydantį ryšį su terapeutu. Grupinės dailės terapijos padeda susidraugauti su kitais vaikais, moko išgirsti ir įsiklausyti, per kitus pažinti save.

Pirkdamas dailės terapijos krepšelį padovanosi vaikui galimybę dalyvauti individualiame ar grupiniame dailės terapijos užsiėmime, kurį ves profesionalus dailės terapeutas.  Siekiant padėti vaikui įveikti sunkumus, užmegzti ryšį su terapeutu ar kitais vaikais vieno dailės terapijos užsiėmimo nepakanka – reikalingas tęstinis darbas, susitinkant bet kartą per savaitę.

Visi kartu nupirkime pakankamą kiekį krepšelių, kad vaikai galėtų lankyti dailės terapiją tiek laiko, kiek jiems reikia.

Kiti gerumo krepšeliai

35 €
Vaiko sveikatos krepšelis
Padovanok vaikui apsilankymą pas gydytoją, odontologą arba nupirk akinukus.
25 €
SOS šeimos maisto krepšelis
Padėk įsigyti maisto produktų, kuriuos SOS mama arba teta pavers skania vakariene ar pietumis vaikams.
30 €
Psichologinės pagalbos krepšelis
Padėk vaikui ar jo šeimai įveikti sunkumus – padovanok specialisto konsultaciją
Slapukai
Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia.