Saugus mokėjimas
Mano gerumo krepšelis 0

Kas yra paramos krepšelis ir kam jis atiteks?

Paramos krepšelis – tai konkreti prekė ar paslauga, atitenkanti tiesiogiai sunkumus patiriančiam vaikui, kuriuo rūpinasi organizacija „SOS vaikų kaimai“.

Kviečiame pasidalinti savo gerumu su vaikais ir padėti jiems užaugti. Kiekvienas krepšelis – labai svarbus ir reikalingas, nes atitinka konkrečius vaiko poreikius. Krepšelių kiekis parduotuvėlėje yra ribotas - parduosime tik tiek krepšelių, kiek vaikams reikia.

Didžioji dalis paramos krautuvėlėje esančių krepšelių yra skirti kasdieniniams SOS šeimose augančių vaikų poreikiams. Turime 11 SOS šeimų, kiekvienoje iš jų auga 5-6 tėvų globos netekę vaikai, kuriais rūpinsimės tol, kol jie užaugs ir taps visiškai savarankiški. Visi kartu galime padėti šiems vaikams užaugti: pasirūpinkime SOS šeimų būsto, maisto, higienos ir kitomis būtinosiomis išlaidomis, apmokėkime vaikų būrelių, lavinimo ar psichologinės pagalbos paslaugas.

Taip pat paramos krautuvėlėje esančių krepšeliai yra skirti ir vaikų dienos centrus lankantiems vaikams, tėvų globos netekusiems jaunuoliams ar sunkumus patiriančių šeimų vaikams. Pirkdami šiuos krepšelius padėsite vaikams ir jaunuoliams įveikti sunkumus, pasirūpinsite jų lavinimu, pramogomis ar kasdieninėmis išlaidomis.

„SOS vaikų kaimai“ kasmet rūpinasi daugiau nei 2000 Lietuvos ir Ukrainos vaikų – visos paramos krepšeliuose esančios prekės ir paslaugos bus skirtos būtent jiems. Visi kartu galime padėti šiems vaikams užaugti!

Dovana - parama kito asmens vardu