Saugus mokėjimas
Mano gerumo krepšelis 0
← Grįžti į krautuvėlę

Logopedo, spec. pedagogo krepšelis

Padėk vaikui įveikti mokymosi ar kalbėjimo sunkumus - padovanok logopedo, spec. pedagogo konsultaciją.

25 €

Padovanok vaikui galimybę įveikti mokymosi sunkumus, įgyti reikiamų įgūdžių, pasitikėjimo savimi ir atrasti savo stiprybes – nupirk logopedo, spec. pedagogo konsultaciją.

SOS šeimose augantys vaikai, kaip ir visi vaikai, kartais susiduria su problemomis, kurias patiems įveikti labai sunku. Vieniems vaikams kyla kalbėjimo, rašymo, skaičiavimo sunkumų, kitiems sunku susikaupti, išlaikyti dėmesį ir atlikti užduotis iki galo. Dar kiti vaikai nepasitiki savimi, jautriai reaguoja į nesėkmes ir tai trukdo jiems mokytis ir pažinti pasaulį.

Visiems šiems vaikams padėti galite padovanodami spec. pedagogo, logopedo krepšelį. Šie specialistai dirba su individualiomis konkretaus vaiko problemomis ir padeda jam įveikti sunkumus, įgyti reikiamų įgūdžiu bei pasitikėjimo savimi. Spec. pedagogai, logopedai ne tik ugdo kalbėjimo, rašymo, skaičiavimo įgūdžius, bet ir išmoko vaikus įvairių mokymosi technikų, dirba su vaikų emocinėmis, elgesio, dėmesio išlaikymo problemomis ir kartu padeda atrasti vaiko stiprybes. Po konsultacijų vaikai geriau mokosi, geriau jaučiasi mokykloje ir bendruomenėje, labiau pasitiki savimi bei įgyja drąsos bendrauti, tyrinėti ir pažinti pasaulį.

Tavo pagalba labai svarbi – siekiant padėti vaikui vienos logopedo, spec. pedagogo konsultacijos nepakanka – reikalingas ilgalaikis tęstinis darbas, siekiant išugdyti naujus įgūdžius, sustiprinti vaiko pasitikėjimą ir įveikti sunkumus. Todėl nuoširdžiai kviečiame susivienyti ir visiems kartu nupirkti pakankamą kiekį krepšelių, kad vaikai galėtų sustiprėti ir įveikti jiems kylančius gyvenimo iššūkius.

Kiti gerumo krepšeliai

20 €
Higienos krepšelis
Nupirk higienos krepšelį ir pasirūpink, kad kiekviena SOS šeima turėtų būtiniausių higienos priemonių vaikams
15 €
Papildoma pedagogų pagalba
Padovanok vaikui galimybę įveikti mokymosi sunkumus
20 €
Keturkojų terapijos krepšelis
Pasirūpink, kad sunkumus patiriančių vaikų ir šunų draugystės nenutrūktų