Saugus mokėjimas
Mano gerumo krepšelis 0
← Grįžti į krautuvėlę

Pagalbos Ukrainos vaikams krepšelis

Pasirūpink į Lietuvą atvykusiais Ukrainos vaikais ir jų šeimomis

25 €
„SOS vaikų kaimai“ nuo pat karo Ukrainoje pradžios teikia visapusišką pagalbą į Lietuvą atvykusiems Ukrainos vaikams ir jų šeimoms. Kviečiame kartu su mumis pasirūpinti Ukrainos vaikų ir juos auginančių suaugusiųjų poreikiais, padėti jiems įveikti dėl sunkių išgyvenimų patirtas traumas ir integruotis į mūsų visuomenę.

Pirkdamas šį krepšelį prisidėsi prie tiesioginės pagalbos Lietuvoje jau esantiems ir naujai atvykstantiems Ukrainos vaikams ir jų šeimoms. Šeimoms padedame, kol jos sustiprėja, integruojasi į mūsų visuomenę ir gali gyventi savarankiškai. Tuomet jų vietą užima naujos šeimos su vaikais – šis srautas dėl besitęsiančių karo veiksmų vis dar nenutrūksta, todėl vaikų, kuriems padedame skaičius nuolat auga.
Vaikams itin svarbu turėti savo namus, todėl pirmiausia su Tavo pagalba pasirūpinsime būstu: suteiksime apgyvendinimą ar padėsime apmokėti pirmųjų mėnesių nuomos išlaidas, komunalinius mokesčius, taip pat pasirūpinsime įsikūrimui būtinais daiktais (nuo lovų ar čiužinių iki patalynės rankšluosčių ar indų). Pasirūpinsime ir kitais būtinaisiais vaikų ir jų šeimų poreikiais – maistu, vaistais, drabužiais, būtiniausiais daiktais. Padėsime šeimoms kuo greičiau susitvarkyti dokumentus, prisiregistruoti artimiausiose gydymo įstaigose, vaikams rasti darželius ir mokyklas geriausiai atitinkančius jų poreikius.

Vaikams pradėjus lankyti ugdymo įstaigas padėsime prisitaikyti ir integruotis į mokyklos bendruomenę – prireikus suteiksime korepetitorių ar kitų specialistų paslaugas, o norintiems – lietuvių kalbos mokymus.

Labai svarbu ir padėti vaikams įveikti dėl karo patirtas traumas. Vaikai Ukrainoje tapo sunkių įvykių liudininkais, patyrė netekčių, buvo atskirti nuo jiems brangių žmonių ir persikėlė gyventi į kitą šalį - visiškai naują ir nepažįstamą aplinką. Tavo pagalba suteiks vaikams ir jų tėvams galimybę lankyti individualius ar grupinius užsiėmimus pas specialistus.

Tavo pagalba – labai svarbi ir reikalinga. Pernai tiesiogiai padėjome daugiau nei 550 ukrainiečių (iš jų – 273 vaikams), o šiais metais paslaugas dar labiau plečiame ir kiekvieną mėnesį padedame apie 500 Ukrainos vaikų ir suaugusiųjų. Kiekvienas tavo nupirktas krepšelis – tai tiesioginė pagalba jiems.

Kiti gerumo krepšeliai

15 €
Papildoma pedagogų pagalba
Padovanok vaikui galimybę įveikti mokymosi sunkumus
25 €
Sveikatos krepšelis
Padovanok vaikui apsilankymą pas gydytoją, odontologą ar vitaminų
20 €
Keturkojų terapijos krepšelis
Pasirūpink, kad sunkumus patiriančių vaikų ir šunų draugystės nenutrūktų