Saugus mokėjimas
Mano gerumo krepšelis 0
← Grįžti į krautuvėlę

Psichologinės pagalbos krepšelis

Padėk vaikui ar jo šeimai įveikti sunkumus – padovanok specialisto konsultaciją

30 €

Padėk vaikui ar jį auginantiems suaugusiesiems įveikti sunkumus – padovanok psichologo, psichoterapeuto ar psichiatro konsultaciją.

Kasmet rūpinamės 2000 vaikų: vieni auga SOS šeimose, kiti – globėjų šeimose, dar kiti – sunkumus patiriančiose biologinėse šeimose. Susiduriame su vaikučiais, kuriems dėl sunkių praeities išgyvenimų kyla įvairių sunkumų. Vieni vaikai vengia eiti į mokyklą, jiems sunku bendrauti, susidraugauti, jie nepasitiki bendraamžiais ar suaugusiaisiais. Kiti vaikai jaučiasi liūdni, vieniši, nepasitiki savimi ir savo jėgomis, jiems sunku mokytis, jie net nemėgina kažko bandyti, nes giliai viduje glūdi įsitikinimas, kad nepavyks.

Įvairūs emociniai, elgesio, bendravimo sunkumai kyla iš sunkių patirčių, kuomet vaikai neturėjo saugių, palaikančių ir pastovių santykių su suaugusiaisiais ir išmoko gyventi nesaugiame, priešiškame pasaulyje. Vėliau, pasikeitus aplinkai ir šalia turint žmones, kuriais galima pasitikėti – šie vaikai vis dar gyvena ankstesniame pasaulyje ir jiems reikia pagalbos, kad patikėtų, jog yra saugūs, mylimi ir šalia visada yra suaugusieji, į kuriuos galima kreiptis ir sulaukti pagalbos, kai sunku.

Pirkdamas psichologinės pagalbos krepšelį pasirūpinsi, kad sunkumus patiriantys vaikai sulauktų pagalbos – galėtų lankytis pas psichologą, psichoterapeutą ar psichiatrą. Jei vaiko sunkumai kyla dėl problemų šeimoje – užtikrinsi, kad pagalbą gautų visa šeima.

Šis krepšelis – itin svarbus ir reikalingas, nes kiekvienas vaikas turi gauti galimybę įveikti sunkumus, pasitikėti savimi bei kitais ir gyventi pilnavertį gyvenimą.

Kiti gerumo krepšeliai

30 €
Svajonių būrelio krepšelis
Apmokėk vieno mėnesio vaiko užsiėmimo išlaidas
15 €
Ramių minčių krepšelis
Pasirūpinkite, kad sunkumus patiriantys vaikai sulauktų psichologinės pagalbos
15 €
Pasakų krepšelis
Padovanok vaikui knygą, o "Alma littera" pridės dar vieną nemokamai