Saugus mokėjimas
Mano gerumo krepšelis 0
← Grįžti į krautuvėlę

SOS šeimos krepšelis

Pasirūpink, kad tėvų netekęs vaikas turėtų SOS mamą, tetą ar dėdę.

30 €

Jei reikėtų pasirinkti patį svarbiausią krautuvėlėje esantį krepšelį – tai būtų šis SOS šeimos krepšelis.

„SOS vaikų kaimai“ tėvų netekusiems vaikams suteikia šeimą – SOS mama, teta ar dėdė tampa svarbiausiais suaugusiaisiais vaikų gyvenime, kurie juos myli ir rūpinasi, prie kurių saugu prisirišti ir galima pasitikėti. Mūsų SOS šeimose šiuo metu auga 70 tėvų netekusių vaikų, o per 30 metų jau išauginome dvi kartas- 300 vaikų.

Prisidėk, kad tėvų netekę vaikai augtų šeimose ir turėtų nuolat jais besirūpinančius suaugusiuosius. Turime 12 SOS šeimų, kiekvienoje auga 5-6 tėvų globos netekę vaikai, o su vaikais kartu gyvena ir jais rūpinasi SOS mama, teta ar dėdė. SOS šeima – tokia pat, kaip ir visos kitos. SOS mama, teta ar dėdė visada yra šalia – seka pasaką prieš miegą, ryte ruošia pusryčius ir veža vaikus į darželius ar mokyklas, vakare laukia su šilta namuose gaminta vakariene, paguodžia ir apkabina kai sunku ar skauda.

Pirkdamas šį krepšelį pasirūpinsi, kad tėvų netekę vaikai turėtų SOS mamą, tetą ar dėdę – svarbiausius suaugusiuosius žmones jų gyvenime. Visos lėšos bus skirtos SOS mamos, tetos ir dėdės atlygiui, kad jie galėtų kasdien visą savo dėmesį ir meilę skirti tėvų netekusiems vaikams.

Kiti gerumo krepšeliai

15 €
Pasakų krepšelis
Padovanok vaikui knygą, o "Alma littera" pridės dar vieną nemokamai
30 €
Svajonių būrelio krepšelis
Apmokėk vieno mėnesio vaiko užsiėmimo išlaidas
35 €
Kalėdų dovanos krepšelis
Pasirūpink, kad kiekvienas vaikas rastų dovaną po eglute