Saugus mokėjimas
Mano gerumo krepšelis 0
← Grįžti į krautuvėlę

Svajonių būrelio krepšelis

Išpildyk vaiko svajonę lankyti jo pasirinktą būrelį: šokius, krepšinį, piešimo pamokas ar kitus užsiėmimus.

Šis krepšelis jau išparduotas
Grįžti į krautuvėlę

« Gįžti į krautuvėlę

Visi Svajonių būrelio krepšeliai jau išparduoti - kviečiame pasirinkti kitus vaikams labai reikalingus krautuvėlėje esančius krepšelius.

AČIŪ visiems nupirkusiems Svajonių būrelio krepšelį. Nuo krautuvėlės atidarymo 2022m. lapkritį iki 2023 m. kovo pabaigos Jūs vaikams padovanojote net 420 svajonių būrelio krepšelių ir pasirūpinote, kad net 35 SOS šeimose augantys vaikai galėtų lankyti savo svajonių būrelį visus metus.

Krepšelio aprašymas:

Išpildyk SOS šeimoje augančio vaiko svajonę lankyti jo pasirinktą būrelį - apmokėk vidutines būrelio mėnesio išlaidas.

SOS šeimoje augantys vaikai labai skirtingi ir kiekvienas turi savo individualių pomėgių. Aktyvesni labai nori lankyti futbolo, krepšinio, šokių ar kitus sporto būrelius, kiti nori piešti, lipdyti, vaidinti ar užsiimti kitomis veiklomis. Kartais SOS mamos, tetos ar dėdes matydami, kad vaikui kyla sunkumų ir trūksta pasitikėjimo savimi, paskatina vaiką lankyti būrelį, kuris padeda vaikui atskleisti savo stiprybes ir susirasti draugų.

Įsigijęs svajonių būrelio krepšelį, apmokėsi vidutines vieno mėnesio vaiko būrelio išlaidas. Mūsų SOS šeimose auga 70 tėvų globos netekusių vaikų, todėl tavo pagalba – labai reikalinga. Nupirk vieną ar keletą svajonių būrelio krepšelių ir išpildyk vaikų svajones.

Kiti gerumo krepšeliai

25 €
SOS šeimos maisto krepšelis
Padėk įsigyti maisto produktų, kuriuos SOS mama arba teta pavers skania vakariene ar pietumis vaikams.
20 €
Šeimų aplankymo krepšelis
Prisidėk, kad mes galėtume aplankyti ir pagelbėti 10 sunkumus patiriančių šeimų
25 €
Logopedo, spec. pedagogo krepšelis
Padėk vaikui įveikti mokymosi ar kalbėjimo sunkumus - padovanok logopedo, spec. pedagogo konsultaciją.
Slapukai
Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia.