Saugus mokėjimas
Mano gerumo krepšelis 0
← Grįžti į krautuvėlę

Svajonių vasaros stovyklos krepšelis

Išpildyk SOS šeimoje augančio vaiko svajonę šią vasarą išvažiuoti į jo pasirinktą stovyklą.

25 €
Išpildyk vaiko svajonę šią vasarą išvažiuoti į stovyklą -  padovanok nepamirštamus įspūdžius, naujus draugus ir geras emocijas.

Turime 12 SOS šeimų, kiekvienoje auga 5-6 tėvų globos netekę vaikai. Artėjant vasarai vaikai vis dažniau SOS mamai, tetai ar dėdei pasakoja, kaip norėtų išvažiuoti į vasaros stovyklą. Kiekvieno vaikučio svajonė vis kitokia. Vieni labai nori pagyventi palapinėje prie ežero, o vakarais laiką leisti prie laužo gamtoje. Kiti vaikai renkasi sporto, šaulių ar skautų stovyklas. Dar kiti svajoja nuvažiuoti prie jūros.

Vasaros stovykla vaikui – tai ne tik geros emocijos ir ilgam išliekantys gražūs prisiminimai. Tai galimybė augti, tobulėti, įgyti naujų įgūdžių ir susirasti draugų. SOS mamos, tetos ir dėdės pastebi, kad iš stovyklų vaikai grįžta spindinčiomis akimis, labiau pasitikintys savimi, įgiję naujų įgūdžių ir daugiau savarankiškumo. Stovyklose dažnai užsimezga ir naujos draugystės, kurios vėliau tęsiasi ilgus metus.

Įsigydamas šį krepšelį prisidėsi prie vaiko svajonių išpildymo ir padėsi mums apmokėti vaiko vasaros stovyklos kainą. Turime 12 SOS šeimų, kiekvienoje iš jų auga 5-6 tėvų globos netekę vaikai, todėl Tavo pagalba – labai reikalinga.

Kiti gerumo krepšeliai

20 €
Vaiko ar jaunuolio kišenpinigių krepšelis
Padovanok kišenpinigius vaikui ar jaunuoliui - ugdyk pinigų valdymo įgūdžius.
25 €
Svajonių vasaros išvykų krepšelis
Padovanok dienos centro vaikui kelionę prie jūros, į sodybą ar kitą jo svajonių vasaros išvyką.
30 €
Dailės terapijos krepšelis
Padovanok vaikui galimybę įveikti sunkumus, augti ir tobulėti dailės terapijos užsiėmimuose.
Slapukai
Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia.