Saugus mokėjimas
Mano gerumo krepšelis 0
← Grįžti į krautuvėlę

Šventinių Velykų vaišių krepšelis

Pasirūpink SOS šeimos šventiniais pietumis ar vakariene.

Šis krepšelis jau išparduotas
Grįžti į krautuvėlę

« Gįžti į krautuvėlę

Visi Velykų vaišių krepšeliai jau išparduoti - kviečiame pasirinkti kitus vaikams labai reikalingus krautuvėlėje esančius krepšelius.

AČIŪ visiems nupirkusiems Velykų vaišių krepšelį. Jūs nupirkote 48 krepšelius ir kiekvienai iš 12 SOS šeimų atiteks po 100 Eur Velykų šventiniam stalui. 

Krepšelio aprašymas:

Padovanok SOS šeimai Velykų vaišių krepšelį. Už tavo skirtas lėšas SOS mama, teta ar dėdė parduotuvėje nupirks maisto produktų, iš kurių namuose paruoš ypatingus šventinius Velykų patiekalus vaikams.

Turime 12 SOS šeimų, kiekvienoje auga 5-6 tėvų globos netekę vaikai, kuriais rūpinasi SOS mama, teta ar dėdė. Vaikai visada labai laukia Velykų – visa SOS šeima kartu puošia namus, dažo margučius, o Velykų dieną sėdasi prie šventinio Velykų stalo. SOS mama, teta ar dėdė stengiasi pagaminti vaikų mėgstamų patiekalų, pradžiuginti vaikus ypatingomis ir šventiškomis vaišėmis.

Pirkdamas šį krepšelį pasirūpinsi, kad ant SOS šeimos Velykų stalo nieko netrūktų. Už tavo skirtas lėšas SOS mama, teta ar dėdė nupirks šviežių produktų, iš kurių namuose pagamins ypatingus ir vaikų mėgstamus patiekalus Velykoms.

Kiti gerumo krepšeliai

25 €
SOS šeimos maisto krepšelis
Padėk įsigyti maisto produktų, kuriuos SOS mama arba teta pavers skania vakariene ar pietumis vaikams.
30 €
Svajonių būrelio krepšelis
Išpildyk vaiko svajonę lankyti jo pasirinktą būrelį: šokius, krepšinį, piešimo pamokas ar kitus užsiėmimus.
25 €
Svajonių vasaros išvykų krepšelis
Padovanok dienos centro vaikui kelionę prie jūros, į sodybą ar kitą jo svajonių vasaros išvyką.