Saugus mokėjimas
Mano gerumo krepšelis 0
← Grįžti į krautuvėlę

Vaiko ar jaunuolio kišenpinigių krepšelis

Padovanok kišenpinigius vaikui ar jaunuoliui - ugdyk pinigų valdymo įgūdžius.

20 €

Pasirūpink, kad tėvų netekę ir SOS šeimose augantys vaikai ir jaunuoliai gautų kišenpinigius ir ugdyk jų pinigų valdymo įgūdžius.

Dvylikoje SOS šeimų auga 70 tėvų netekusių vaikų ir jaunuolių - visiems jiems stengiamės skirti kišenpinigius, atitinkančius jų amžių. Kišenpinigiai – labai svarbūs, nes vaikai ir jaunuoliai mokosi planuoti savo išlaidas, taupyti svarbiems pirkiniams, savarankiškai priimti sprendimus. Nutinka ir taip, kad vaikas savo kišenpinigius išleidžia saldumynams – bet tai vertingos pamokos, kuomet vaikai per savo klaidas mokosi iš patirties. SOS mamos, tetos ir dėdės padeda vaikams planuoti išlaidas, apgalvoti prioritetus ir įsigyti tai, kas iš tiesų svarbu ir naudinga pačiam vaikui, bet galutinį sprendimą, kam leisti savo kišenpinigius, visada priima pats vaikas.

Nupirkdamas vaiko ar jaunuolio kišenpinigių krepšelį padovanosi vaikui kišenpinigius savaitei ar mėnesiui. SOS šeimose vaikai gauna skirtingo dydžio kišenpinigius, kurie priklauso nuo vaiko amžiaus. Mažesnieji gauna apie 20 Eur per mėnesį, o vyriausi – 20 Eur per savaitę.

Kiti gerumo krepšeliai

20 €
Mokyklos krepšelis
Pasirūpink, kad SOS šeimų vaikams mokykloje nieko netrūktų
15 €
Papildoma pedagogų pagalba
Padovanok vaikui galimybę įveikti mokymosi sunkumus
25 €
Sveikatos krepšelis
Padovanok vaikui apsilankymą pas gydytoją, odontologą ar vitaminų