Saugus mokėjimas
Mano gerumo krepšelis 0
← Grįžti į krautuvėlę

Vaiko ar jaunuolio kišenpinigių krepšelis

Padovanok kišenpinigius vaikui ar jaunuoliui - ugdyk pinigų valdymo įgūdžius.

20 €

Pasirūpink, kad tėvų netekę ir SOS šeimose augantys vaikai ir jaunuoliai gautų kišenpinigius ir ugdyk jų pinigų valdymo įgūdžius.

Dvylikoje SOS šeimų auga 70 tėvų netekusių vaikų ir jaunuolių - visiems jiems stengiamės skirti kišenpinigius, atitinkančius jų amžių. Kišenpinigiai – labai svarbūs, nes vaikai ir jaunuoliai mokosi planuoti savo išlaidas, taupyti svarbiems pirkiniams, savarankiškai priimti sprendimus. Nutinka ir taip, kad vaikas savo kišenpinigius išleidžia saldumynams – bet tai vertingos pamokos, kuomet vaikai per savo klaidas mokosi iš patirties. SOS mamos, tetos ir dėdės padeda vaikams planuoti išlaidas, apgalvoti prioritetus ir įsigyti tai, kas iš tiesų svarbu ir naudinga pačiam vaikui, bet galutinį sprendimą, kam leisti savo kišenpinigius, visada priima pats vaikas.

Nupirkdamas vaiko ar jaunuolio kišenpinigių krepšelį padovanosi vaikui kišenpinigius savaitei ar mėnesiui. SOS šeimose vaikai gauna skirtingo dydžio kišenpinigius, kurie priklauso nuo vaiko amžiaus. Mažesnieji gauna apie 20 Eur per mėnesį, o vyriausi – 20 Eur per savaitę.

Kiti gerumo krepšeliai

25 €
SOS šeimos maisto krepšelis
Padėk įsigyti maisto produktų, kuriuos SOS mama arba teta pavers skania vakariene ar pietumis vaikams.
35 €
Vaiko sveikatos krepšelis
Padovanok vaikui apsilankymą pas gydytoją, odontologą arba nupirk akinukus.
25 €
Logopedo, spec. pedagogo krepšelis
Padėk vaikui įveikti mokymosi ar kalbėjimo sunkumus - padovanok logopedo, spec. pedagogo konsultaciją.
Slapukai
Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia.