Saugus mokėjimas
Mano gerumo krepšelis 0
← Grįžti į krautuvėlę

Vaiko sveikatos krepšelis

Padovanok vaikui apsilankymą pas gydytoją, odontologą arba nupirk akinukus.

35 €

Pasirūpink SOS šeimoje augančio vaiko sveikata – apmokėk gydytojo specialisto konsultaciją, padėk pasirūpinti jo dantukais ar nupirk akinukus.

Turime 12 SOS šeimų, kiekvienoje iš jų auga 5-6 tėvų globos netekę vaikai. Šeimos suaugusieji – SOS mama, teta ar dėdė – kasdien augina vaikus ir rūpinasi jų sveikata. Prireikus veda vaikus pas gydytojus, pasirūpina, kad dantukus prižiūrėtų odontologas, jei vaikas prastai mato – patikrina regėjimą ir nuperka akinukus. Dalį gydymo paslaugų ar reikalingų sveikatos prekių galima gauti nemokamai, už kitas tenka susimokėti.

Pirkdamas vaiko sveikatos krepšelį pasirūpinsi SOS šeimoje augančio vaiko sveikatos ar medicinos išlaidomis. Už tavo skirtas lėšas SOS šeimos suaugusieji nupirks vaikui akinukus, sumokės už dantukų gydymą, nuves gydytojo specialisto konsultacijai ar nupirks būtinų gydymo/reabilitacijos prekių.

Visi kartu padėkime vaikams užaugti sveikiems.

Kiti gerumo krepšeliai

25 €
Pagalbos Ukrainos vaikams krepšelis
Pasirūpink į Lietuvą atvykusiais Ukrainos vaikais ir jų šeimomis
30 €
Svajonių būrelio krepšelis
Išpildyk vaiko svajonę lankyti jo pasirinktą būrelį: šokius, krepšinį, piešimo pamokas ar kitus užsiėmimus.
30 €
SOS šeimos krepšelis
Pasirūpink, kad tėvų netekęs vaikas turėtų SOS mamą, tetą ar dėdę.
Slapukai
Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia.