Saugus mokėjimas
Mano gerumo krepšelis 0
← Grįžti į krautuvėlę

Ypatingos Velykų dovanos krepšelis

Padovanok vaikui dovaną, kuri ne tik džiugins, bet ir padės įveikti sunkumus ir tobulėti.

15 €

Padovanok vaikui ypatingą Velykų dovaną – asmeniškai jam skirtą sensorinę priemonę, lavinantį žaislą ar žaidimą, kuris ne tik pradžiugins, bet ir padės lavinti įgūdžius, nurimti ar susikaupti.

Šį ypatinga Vėlykų dovana bus skirta mūsų SOS šeimoje augančiam tėvų netekusiam vaikui arba vaikų dienos centrą lankančiam vaikui iš sunkumus patiriančios šeimos. Kartu su vaiku išsirinksime tokį žaislą, žaidimą ar sensorinę priemonę, kuri ne tik patiks pačiam vaikui, bet ir bus pritaikyta individualiems vaiko poreikiams.

Tinkamai parinktas žaislas, žaidimas ar sensorinė priemonė gali padėti vaikui įveikti kylančius sunkumus, įgyti reikiamų įgūdžių, sureguliuoti emocijas ar susikaupti. Mokyklinukai kur kas lengviau susikaupia namų darbams, kai prieš tai turi galimybę nurimti ar pažaisti dėmesį sutelkiantį ramų žaidimą. Bendravimo sunkumų turintys vaikai jaučiasi kur kas geriau, kai rankose turi nedidelę sensorinę priemonę, kuri padeda pasijusti saugiau ir nurimti. Patiems mažiausiems lavinantys žaislai ir žaidimai tampa pačia geriausia ugdymo priemone, kuri ne tik lavina motoriką, bet ir padeda išmokti pirmąsias spalvas, formas, o vėliau – ir raideles bei skaičius.

Prisidėk, kad kiekvienas SOS šeimoje augantis ar dienos centrą lankantis vaikas šiais metais gautų ypatingą Velykų dovaną.

Kiti gerumo krepšeliai

35 €
Vaiko sveikatos krepšelis
Padovanok vaikui apsilankymą pas gydytoją, odontologą arba nupirk akinukus.
25 €
Logopedo, spec. pedagogo krepšelis
Padėk vaikui įveikti mokymosi ar kalbėjimo sunkumus - padovanok logopedo, spec. pedagogo konsultaciją.
15 €
Higienos priemonių krepšelis
Padovanok vaikui jam reikalingų higienos priemonių krepšelį: šampūno, dušo želė, pastos ir kt.
Slapukai
Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia.