Saugus mokėjimas
Mano gerumo krepšelis 0

Dovana - parama kito asmens vardu

« Grįžti į krautuvėlę
Gimtadienio,
vestuvių, kitų švenčių dovanas ar gėles iškeiskite į paramą vaikams

Pakvieskite savo artimuosius vietoje gimtadienio dovanos, vestuvių gėlių ar kitos Jūsų šventės proga apsipirkti SOS gerumo krautuvėlėje ir pasidalinkite savo gerumu su sunkumus patiriančiais vaikais. Dovanos ar gėlės SOS gerumo krautuvėlėje taps maistu, psichologine pagalba ar kitais labai reikalingais paramos krepšeliais vaikams.

Žinią apie prasmingas dovanas pranešti galite kviesdami į savo šventę, įrašyti paštu siunčiamame kvietime ar pasidalinti socialiniuose tinkluose. Galite pasinaudoti mūsų paruoštais vizualais socialiniams tinklams, kuriuos rasite teksto apačioje.

Norite padovanoti paramą? Tai padaryti labai paprasta

Jei gavote kvietimą vietoje dovanos ar gėlių skirti paramą vaikams arba tiesiog norite nustebinti artimąjį prasminga dovana – tai padaryti labai paprasta, nes SOS gerumo krautuvėlė veikia kaip įprasta el. parduotuvė. Išsirinkite, ką norite nupirkti vaikams ir susidėkite į savo krepšelį. Tuomet eikite į "Mano gerumo krepšelis", peržiūrėkite duomenis ir spauskite "Toliau", sekančiame žingsnyje vedant savo asmens duomenis nepamirškite pažymėti varnelės "Krepšelius perku kaip dovaną arba kito asmens vardu" ir įrašyti dovanos gavėją. Tuomet apmokėkite Jums patogiu būdu ir mes Jums atsiųsime Padėkos sertifikatą (pavyzdį galite rasti teksto apačioje), kurį galėsite atsispausdinti ir atsinešti į šventę ar nusiųsti dovanos gavėjui el. paštu.

Norite sužinoti, kiek paramos visi kartu surinkote? Parašykite mums!

Jei norite sužinoti, kiek paramos visi kartu surinkote - parašykite mums krautuvele@sos-org.lt ir mes būtinai viską suskaičiuosime ir informuosime Jus. Atskirų asmenų nupirktų krepšelių ar paramos sumų atskleisti negalime dėl duomenų apsaugos, tačiau bendrą visų kartu surinktą sumą ar nupirktus krepšelius mielai Jums pateiksime.

Paspaudę ant paveikslėlio galite peržiūrėti ir parsisiųsti Facebook ar Instagram vizualus bei Paramos sertifikato pavyzdį:

 

Apie organizaciją „SOS vaikų kaimai“